O nas

Obiekt oferuje 10 klasycznie urządzonych pokoi, przy użyciu eleganckich i stylowych mebli. Oferujemy 20 miejsc noclegowych. Jasne i przestronne pokoje są idealnie przygotowane do pracy i wypoczynku. Wszystkie pokoje są klimatyzowane oraz zapewniają bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy pokój w Rezydencji Cleopatra jest wyposażony m.in. w łazienkę, nowoczesny telewizor plazmowy, telefon oraz lodówkę. W cenę każdego pokoju jest wliczone śniadanie podawane w Restauracji Cleopatra. Dbamy o takie szczegóły jak choćby woda mineralna w cenie. Niektóre pokoje oferują widok na Starówkę.

Na terenie obiektu znajduje się restauracja Cleopatra serwującą orientalne specjały, a także dania kuchni arabskiej i międzynarodowej. W podziemiach obiektu znajduje się Shisha Club, do którego Goście mają bezpłatny wstęp. W restauracji i klubie Goście otrzymują także 20% zniżki.

Ofertę obiektu Cleopatra uzupełnia całodobowa recepcja. Od dworca autobusowego obiekt dzieli 150 metrów. Odległość od dworca kolejowego wynosi 3 km.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i dokonywania rezerwacji telefonicznie bądź mailowo.
Warto zawsze sprawdzić zakładkę promocje!

Rezerwacja

template-joomspirit